Saturn
 

Dom wycieczkowy Saturn w Malborku

Pokoje gościnne MalborkWitamy serdecznie Państwa na stronie internetowej naszego domu wypoczynkowego, który mieści się przy ulicy Słowackiego 75 w Malborku. Mamy niezwykłą przyjemność zachęcić Państwa do skorzystania z naszej oferty pokoi do wynajęcia. Dom wycieczkowy Saturn to idealna baza noclegowa dla 100 osób. Nasz hotel do idealne miejsce dla osób, które mają w planach zwiedzanie Malborka oraz okolicznych miejscowości.

Saturn dysponuje przestronnymi pokojami kilkuosobowymi z łazienkami oraz pokojami wieloosobowymi dla wycieczek z łazienkami na korytarzach. Zapewniamy, że nocleg właśnie u nas to gwarancja komfortu, miłej atmosfery oraz profesjonalnej obsługi.

Do podjęcia z nami współpracy zapraszamy nie tylko osoby prywatne, ale również firmy oraz instytucje, które szukają dobrego miejsca na przeprowadzenie szkoleń oraz konferencji. Naszym gościom proponujemy dobre rozwiązania i atrakcyjność pod względem ceny. Na terenie hotelu znajduje się urządzona w uroczym stylu sala konferencyjna oraz restauracja. Dysponujemy także parkingiem.

Dom wycieczkowy Saturn zapewnia komfortowe warunki pobytu, miłą obsługę, całodobową recepcję, a jednocześnie przystępne ceny wynajmu pokoju. Przypominamy, że jesteśmy również schroniskiem młodzieżowym, dlatego też zapraszamy wycieczki oraz zorganizowane grupy osób. Jeżeli interesuje Państwa nasza oferta, to zapraszamy do kontaktu. Można zadzwonić, napisać e-mail lub wypełnić formularz kontaktowy i sprawdzić dostępność pokojów do wynajęcia w dogodnym dla Państwa terminie!

Pracownicy naszego hotelu udzielą Państwu szczegółowych informacji na temat usług oraz oferty.